Menu
Beni Ara

Garanti ve İade Şartları

İPTAL ŞARTLARI : 
Değerli Müşterilerimiz;
 
Dikkat: Onaylanmış siparişleriniz ortalama 1 saat içerisinde üretime alınır. Dolaysı ile İPTAL etmek veya değişiklik yaptırmak istediğiniz siparişlerinizi engeç 1 saat içerisinde tarafımıza telefon veya e-mail yolu ile bildirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde  iade ve değişiklik söz konusu değildir.
 
İADE ŞARTLARI :
Değerli müşterimiz 
 
Dikkat:Yanlış ölçü ve hatalı sipariş durumunda iade kabul edilmez. Dolaysı ile iptal etmek veya değişiklik yaptırmak istediğiniz siparişlerinizi engeç 1 saat içerisinde tarafımıza telefon veya e-mail yolu ile bildirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade ve değişiklik söz konusu değildir. 
 
Bunların dışında iptal veya iade nedenlerinizi temsilcilerize bilgi vermeniz ve değerlendirme sonucunda temsilcilerimizin tarafınıza detaylı bilgiyi vereceğini temin edebilirsiniz. 

 

I. Vazgeçme:
Firmamız kişiye özel ürünlerin üretimini yapmakta hazır ürün satışı yapmamaktadır. Dolayısı ile kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerin hijyen açısından başka bir müşteriye satışı mümkün olmadığından dolayı satın alınan ürünlerin belli başlı şartlar dışında iadesi mümkün değildir. Kişiye özel olarak üretimi yapılan ürünlerde "vazgeçme" bir hak değildir.
 
Almış olduğunuz üründe;
 
  • Sisteme giriş yaptığınız ölçülerin dışında bir ölçü gelmiş ise;
  • Üretim aşamasından kaynaklı bir kusur ile size gönderilmiş ise;
  • Kargo'dan kaynaklı bir sorun gelmişse (kargo geldiğinde tutanak tutturmak şartıyla)
  • Sipariş verdiğiniz üründen farklı bir ürün gelmişse sorgusuz sualsiz 7 gün içinde iade hakkınız vardır.
Böyle bir durumda ürünü satış faturası tarihinden itibaren yasal olarak 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler eğer var ise standart aksesuarı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir. İade ürünlerinizi, ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren mesajı e-posta adresimize veya iletişim(müşteri hizmetleri) bölümümüze gönderiniz. Müşteri hizmetleri gönderdiğiniz e-mail aracılığı ile sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. İade sonucu kabul edildikten sonra ödenmiş olan mal bedelleri 30 iş günü içinde belirtmiş olduğunuz hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılacaktır.
· İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tüketici tarafından karşılanacaktır.
 
II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler:
Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırınız. Bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez. Fişsiz, faturasız ve tutanaksız gönderilmiş olan ürünlerin iadeleri firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için firmamız girişimde bulunur. (Not: Ürün iadesinde banka tarafından kaynaklanan aksaklıklardan bu site sorumlu değildir.)
· Talep ederseniz taşıma sırasında hasar görmüş olan ürününüzün yerine aynı veya eş değerde başka bir ürün alabilirsiniz.
 
III. Ayıplı Ürünler:
 
15 gün içerisinde Teslimat sırasında fark edilemeyip ürünün uygulamasında meydana çıkan ayıplı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren mesajı e-posta adresimize veya iletişim bölümünü kullanarak gönderiniz. Müşteri hizmetleri göndermiş olduğunuz gerekçenizi uygun görürse faturanızla birlikte almış olduğunuz ürünü test etmek için firmaya yollar. Yapılan inceleme sonunda firmadan gelen raporda test edilen üründe bozukluk görülmez ise iade kabul edilmez. Test edilen üründe bir bozukluk görülür ise tüketicinin talebine göre aynı ücrette başka bir ürün veya ödeme iptali işlemi gerçekleştirilir.
 
·  Ayıplı Ürünlerde iade edilen ürünün taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.
 
Dikkat: Yanlış ölçü ve hatalı sipariş durumunda iade kabul edilmez.
 
Dolaysı ile iptal etmek veya değişiklik yaptırmak istediğiniz siparişlerinizi engeç 1 saat içerisinde tarafımıza telefon veya e-mail yolu ile bildirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade ve değişiklik söz konusu değildir.

 

OnlinePerde.Com

OnlinePerde.Com © 1999 - 2021.