Menu
Beni Ara

Salon Stor Perde

Salonlarınızda kullanabileceğiniz salon stor perdeler, öncü firmaların ürettiği birbirinden güzel ve iddialı modellerle karşınıza gelmektedir. Ülkemizde de oldukça tercih edilen salon stor perde modellerini evlerimizde tercih edebileceğimiz gibi ,ofis ve iş yerlerimizde de kullanabiliriz.

Peki salon stor perde seçimimiz nasıl olmalıdır,neye göre belirlenmeşidir?Stor perde modelinin seçimi salonlarında veya diğer alanlarda stor perde kullanmayı düşünenler için en önemli konudur.Şimdi bu özelliklerin nasıl olması gerektiği hakkında birkaç ipucu verelim size;

Öncelikle ışığın yoğunluğuna,kaçıncı katta oturduğunuza ve salonumuzun hangi cepheye baktığına dikkat etmemiz gerekiyor.

Salonun pencereleri küçük ise, perde seçiminde duvar rengine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Salonunuzun tavanı alçakta ise düz perde seçmemiz daha uygun olacaktır.Bu tercihimizle salonumuzu olduğundan daha yüksek gösterebiliriz.

Duvar boylarının büyüklüğü,varsa eğer duvar kâğıtları,duvarlarımızın rengi ve parkeler de, stor salon perde seçiminde çok önemlidir.

Salonumuzda kullanacağımız stor perde modeli,tercih ettiğiniz mobilyaların özelliğine de uyumlu olmalıdır. Bu nedenle salon stor perde seçiminin mobilyalar alındıktan sonra yapılması uygun olacaktır.

OnlinePerde.Com

OnlinePerde.Com © 1999 - 2021.