Menu
Beni Ara

Hakkımızda

onlineperde.com

Size Özel Ölçülerde Stor Perde, Perde ve Aksesuar ürünleri satışı için kurulan firmamız kaliteli ve hızlı hizmet vererek Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinmiştir.

Stor perdeler ve tül perdeler büyük yapı marketlerde standart ölçülerde satılabilir. Ancak ülkemizde belirli bir pencere standardı olmadığından dolayı, bu ölçülerin büyük bir bölümü pencerelere uygun değildir. Bu imalat biçimi, ancak pencere standartlarına uygun olan ülkeler için geçerlidir. Özel ölçülerinize göre mahallenizdeki perdecinizden ürünü almak istediğinizde ise yüksek bir maliyet ödemek zorunda kalırsınız. Montaj ve sair hizmetler. Aslında bakıldığı zaman montajı basit ve hızlı olan bu ürünlere daha iyi kalitede ve çok daha düşük maliyette sahip olabilirsiniz. Şirketimizin kuruluş amacı da budur "Size Özel Ölçülerde Yüksek Kalite ve Uygun Fiyata" bu ürünleri sizlere sunmaktır.

Ürünler Kategorisini ziyaret edip ürünlerimiz, fiyatları ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilir basit ve hızlı bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz.

Akılda kalması gerekenler;

Evimizin düzenlenmesi ve şık bir görünüme sahip olması, tüm kadınlar tarafından büyük bir önem arz eden durumdur. Bunun için evimizi daha döşemeden önce veya yenilemeye karar verdiğimiz zaman bazı alanlarda daha önce davranmak isteriz. Bunlardan ilki daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz perdelerdir. İnsanın iç dünyasını, zevkini ve renklerini yansıtan ev tekstili ürünleri işte bu yüzden çok önemlidir ve bazı temel ihtiyaçlarımız gibi anında karar verilebilen ürünlerden değildir. Bu yazımızda bahsedeceğimiz ev tekstili ürünümüz onlineperde modelleri olacaktır

Evimizin en özel ve saklı mekanlarından birisi olan odalarının en önemli öğelerinden birisi olan perdeleri, alışverişi itibariyle de oldukça zorlayabilen yani zaman alan bir üründür. Yaşam alanlarının genel olarak saklı bir hava yaratmasından dolayı ev hanımları daha çok koyu renklere yönelmektedirler. Odalarınızın temel biçimi, kişisel zevkiniz ölçüsünde bazı kriterler ile  www.onlineperde.com perde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Perde alışverişinde dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar da var elbette. Bunlardan ilki mutlak suretle kaliteli ve bütçenizi zorlamayan bir ürün satın almak olmalıdır.

Kaliteli ve bütçenizi sarsmayacak ürünler bulmak elbette mümkündür. Bu konuda alışveriş yapacağınız zaman mutlak suretle ilk adım olarak ufak bir pazar araştırması yapmak gereklidir. Gerek teknolojinin hızla gelişmesi ile hayatımıza iyice entegre olan internet sayesinde, gerekse çevremizde ev tekstili ile alakalı olarak alışveriş yapmış bir yakınımızdan alacağımız tavsiyeler ile bu eksikliği kapatmak mümkün olacaktır.

Aynı zamanda evinizde perde dışında ev tekstili ürünleri ile ilgili tercih ettiğiniz markalardan bir tanesi ile perde konusunda da tercih etmek yine faydalı olabilir. Özellikle internetten alışverişin altın çağını yaşamaya başladığı şu yıllarda, perde konusunda da internetten alışveriş yapmak oldukça mantıklı bir seçenek haline gelmiştir. Tabiki burada bizi zorlayabilecek en temel sorun ölçü olacaktır. Bu konuda da size bazı işler düşebilir. Bazen aklınızda yatan modele bulunduğunuz yerdeki mağazalarda ulaşamayabiliyorsunuz. İşte tam da bu noktada biraz da buruk bir alışveriş sonucu pek de istemediğiniz bir modeli tercih etme olasılığınız yüksek. İnternet tam burada imdadınıza yetişiyor. İnternetten www.onlineperde.com ile perde alışverişi konusunda belirttiğimiz ölçü almak gibi bir zorluk çıkabilir.

Ama artık özellikle ev tekstili konusunda hızla gelişen alışveriş siteleri sayesinde bu zorlukları da aşmak mümkün hale geliyor. Elinize alacağınız ufak bir metre ve sitedeki yönergeleri izleyerek uygun ölçüleri aldıktan sonra siparişinizi vermek mümkün ve oldukça kolay. Üstelik ücretsiz hızlı kargo seçenekleri ve taksitli ödeme imkanları ile de tıpkı bir mağazadaymış gibi alışverişinizi yapabilirsiniz. Hem bütçenizi zorlamadan hem de istediğiniz modeli satın alarak.

Unutmayın internetten alışveriş konusunda her site büyük bir rekabet alanı içerisinde olduğu için piyasada olan ürünlerin çoğunu oldukça uygun fiyatlara sahip olmak mümkün. Mutlak suretle SSL yani Güvenli Bağlantı özelliği sitelerden alışveriş yapmayı da dolandırıcılığa uğramamak adına tercih edin. Satın alacağınız ürünün satıldığı site ile ilgili olarak da Google’da gibi portallardan bilgi almayı da ihmal etmemelisiniz.

İyi günler İyi alışverişler dileriz


Değerlerimiz

Farkı yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz.

Hedeflerimiz

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.

OnlinePerde.Com

OnlinePerde.Com © 1999 - 2021.