Menu
Beni Ara

En kaliteli perde markaları

Taç zebra perde sektöründe Brillant markası gibi önde gelen isimlerden biridir. Bugün pek çok insan tarafından tercih sebebi olarak görülmekte olan bu markalar zebra perde modellerinde en uygun fiyat garantisi ile beraber kaliteli bir kumaş sunuyor olduğu için tercih sebebi olarak görülmektedir. Kullanıcıya hitap eden bu markalar hem ekonomik fiyatlarla satılıyor olması hem de kolay temizlenebilir bir özelliğe sahip olmasından dolayı müşteri kitlemizin beklentilerini karşılayacak niteliklerdedir. Bursa'da üretim yaparak Türkiye geneline göndermekte olduğumuz zebra perde, stor perde, jaluzi perde, ip perde, dikey perde ve bunun gibi birçok perde modeli için biz de Taç perde, Linens perde ya da Brillant perde kumaşları ile üretim yapmayı tercih ediyoruz. Hem müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak niteliklerde kaliteli bir ürün sunabiliyor hem de en uygun fiyat garantisi ile beraber satış gerçekleştirebiliyoruz.

Zebra perde modellerinde %50 gibi şok bir indirimle satış hacmi yakalamış olan firmamız sizlere en uygun fiyatlarla beraber satış yaparak sürümden kazanmayı hedefliyor. Daha çok müşteri ile daha az kar payı sayesinde binlerce eve perde gönderebilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizde her hafta yeni kampanya ve indirimlerden yararlanmak ve telefonla kolayca sipariş vererek kapıda ödeme kredi kartı ile ödeme ya da diğer kolay ödeme yöntemlerinden size uygun olanı ile ödeme yapmayı tercih edebilir ve beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde edebilirsiniz.

Stor perde ve zebra perde de şok fiyatlar;

Hem üretici firma olmamız hem de internet üzerinden satış yaparak maliyetleri minimuma indirmemiz sebebi ile sizler için en uygun fiyat garantisi ile beraber satış yapmakta olan firmamız beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmenizi sağlıyor. Bizi tercih etmeniz durumunda sizde kolay montaj aparatları sayesinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun rahat bir şekilde perde montajı işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Brillant stor perde modellerimizi inceleyebilecek ya da diğer perde markalarına ait ürünleri kolaylıkla internet sitemiz üzerinden satın alabileceksiniz. Biz Bursa'da perde üreticisi bir firmayız. 1999 yılından günümüze dek profesyonel ekiplerimiz ile beraber bu sektörde hizmet sunuyor ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Bursa da ücretsiz montaj yapıyor musunuz?

İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız belli bir orandaki alışveriş miktarı akabinde ücretsiz montaj imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında ücretsiz montaj işlemi malesef yapılamamaktadır.

Ücretsiz ölçü alıyor musunuz?

Evet, eğer Bursa'da yaşıyorsanız adresinize geliyor ve ücretsiz olarak ölçünüzü alıyoruz. Sizin için en uygun perde modellerini inceliyor v sizin için tekliflerde bulunuyoruz. Hoşunuza gitmesi durumunda değerlendirebiliyorsunuz.

Satın aldığım perdelerin garantisi var mı?

Evet, internet sitemiz üzerinden ya da mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde perdeleriniz sizin adınıza faturalı bir şekilde sunulmaktadır ve sipariş vereceğiniz ürünlerin 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

OnlinePerde.Com

OnlinePerde.Com © 1999 - 2019.