Menu
Beni Ara

Ekonomik stor perde modelleri

Stor perde günümüzde en çok tercih edilen perde türleri arasında yerini alıyor. Modernleşen hayat zebra ve stor perdelerin hayatımıza girmesini sağladı. Dijital baskı uygulamaları ile beraber artık birçok insan stor perde üzerinde çeşitli objelerin ya da bireysel olarak çektikleri fotoğrafların perde üzerine baskı yapılmasını talep edebiliyor. Dijital baskılı stor perde modelleri zebra perde modellerine nazaran çok daha ekonomik fiyatlarla sunulabiliyor. İnsanlar bu noktada kendi bütçeleri için en uygun olan modelleri onlineperde.com adlı sayfadan beğenebiliyor.

Brodeli ürünler de en az jakarlı perdeler kadar tercih edilmektedir. Ev tekstili ürünleri ve perde aksesuarlarını da bu sayfa üzerinden tedarik etmenin mümkün olduğunu görebileceksiniz. Kolay ödeme yöntemleri ile beraber sipariş oluşturabileceğiniz sayfa üzerinde beklentilerinizi karşılayacak çeşitlilik oluşturulmuştur. Sadece zebra perde kategorisi altında 1000 üzerinde farklı perde modeline ve site genelinde binlerde farklı seçeneğe yer verildiğini görmek mümkün. Eğer stor perde ile zebra perde arasında bir seçim yapmak isterseniz çarşıya pazara gidip perde arayıp günü heba etmek yerine online perde sayfasına giriş yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu sistemi sosyal medya üzerinde takip eden kullanıcılar çeşitli zaman dilimlerinde düzenlenen kampanya ve promosyonlardan da en uygun koşullarda yararlanabilmektedir.

Ucuz perde modelleri;

Ucuz perde arayışında olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan online perde sayfası ekibi üretici ve satıcı konumda hizmet verdiği için profesyonel ekibi ile beraber çalışmalarını yürütmektedir. Ekonomik fiyatlarla sipariş vereceğiniz bu adres ile beraber yeni gelin evi perdesi siparişi vermek ya da evini yenilemek isteyen aileler tarafından verilecek siparişler çok kısa bir süre içinde hazırlanmakta ve evinize kolay montaj aparatları ile birlikte gönderilmektedir. Bursa’da üretim ve satış işlemlerini yürütmekte olan Stor vizyon markası çalışmalarını aktif bir şekilde yürütüyor ve beklentilerinizi en uygun koşullarda karşılamayı hedefliyor.

9 liraya perde olur mu?

Evet, bu fiyata perde oluyor. Üretici konuma sahip olan stor vizyon markası evinde yeni bir bakış açısı oluşturmak isteyen aileler için en uygun fiyatlarla perde satışı için www.onlineperde.com adresini yayına aldı. Giderleri minimize eden Stor vizyon markası eleman giderlerini, showroom giderlerini ve bunun gibi bilumum giderleri minimize ederek en uygun fiyat garantisi ile beraber stor perde seçimi yapmak isteyen müşterileri için en ekonomik fiyatları sunmaya başladı.

İnternetten nasıl perde siparişi veririm?

Sipariş vermek için önce pencere ölçülerinizi biliyor olmanız gerekmektedir. Bunun için pencerenizin sağ ve sol yanından 10 cm genişlikte pay bırakıp ölçü almaya özen göstermeniz gerekiyor. Böylelikle dışarıdan içerinin görünmemesi sağlanıyor ve içeride zarif bir görünüm oluyor. Sistem üzerinde en ve boy bilgisinin girişini yaptıktan sonra perde mekanizmasının yönünü sol ya da sağ olarak seçebilirsiniz. Bunun akabinde dilerseniz kasa tipini açık kasa ya da kapalı kasa olarak belirleyebilirsiniz. Sonraki aşamada ise perde siparişlerinizde etek modellerini inceleyebilir ya da boncuk ilavesi yaptırabilirsiniz.

Bir sonraki aşamaya geldiğimizde özellik girişini yaptığınız ürünü sepete ekle butonuna tıklayabilir ve sonraki aşamada kasaya gidebilirsiniz. Adres bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizin girişini yaptıktan sonra kredi kartı, banka havalesi ya da kapıda ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ve kısa sürede üretim işlemleri ile beraber adresinize gönderilecek olan perdelerden en uygun koşullarda yararlanabilirsiniz.

Online perde sayfasında zebra perde stor perde, ip perde, jaluzi perde, fon perde ya da tül perde gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

OnlinePerde.Com

OnlinePerde.Com © 1999 - 2019.